logo
Wersja dla niedowidzących
  Ochotnicze Hufce Pracy Śląska Wojewódzka Komenda
      
corner
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
corner
  
corner corner
corner corner
 INFORMACJE
minus Informacje ogólne
plus Informacja o naborze do jednostek ŚWK OHP
 OGŁOSZENIA
 DOKUMENTACJA
minus Podstawa prawna
plus Finanse
plus Dokumenty kontroli
minus Tryb rozpatrywania wniosków
plus Zamówienia publiczne
 STRUKTURA ORGANIZACYJNA
minus Komenda Wojewódzka
minus Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży
minus Młodzieżowe Biura Pracy
minus Mobilne Centra Informacji Zawodowej
minus Młodzieżowe Centra Kariery
minus Ośrodki Szkolenia i Wychowania
plus Hufce Pracy
 DZIAŁALNOŚĆ ŚLĄSKIEJ WK
plus Współpraca z zagranicą
plus Projekty współfinansowane z EFS
minus Eurodesk
minus EURES
minus ECAM
minus Rekrutacja
minus Refundacja
minus Działalność wychowawcza
minus Oferty Pracy dla Młodzieży
 INFORMACJE
minus Redakcja Biuletynu
minus Wyjaśnienie skrótów
minus Deklaracja dostępności
A A A


Spis dokumentów:
1. Ogłoszenie o zamówieniu - wsparcie psychologiczne
2. Plan Zamówień Publicznych 2017r.
3. Ogłoszenie o zamówieniu na przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla Ośrodków Szkolenia Zawodowego
4. Zapytanie ofertowe - Roboty Budowlane
5. Ogłoszenie o zamówieniu - wsparcie psychologiczne dla uczestników projektu "Od Szkolenia do Zatrudnienia"
6. Ogłoszenie o zamówieniu organizacja i przeprowadzenie warsztatów przygotowujacych do usamodzielnienia się uczestników projektu "Od szkolenia do zatrudnienia-EFS"
7. Ogłoszenie o zamówieniu - organizacja i przeprowadzenie kurs językowego dla uczestników projektu "Od szkolenia do zatrudnienia - EFS"
8. Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne - Organizacja i przeprowadzenie kursu prawa jazdy dla uczestników projektu „Od szkolenia do zatrudnienia - EFS”
9. Ogłoszenie o zamówieniu - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczestników projektu „Od szkolenia do zatrudnienia - EFS”
10. Ogłoszenie o zamówieniu - Organizacja i przeprowadzenie kursu prawa jazdy (2) dla uczestników projektu „Od szkolenia do zatrudnienia - EFS”
11. Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne - Organizacja i przeprowadzenie kursu prawa jazdy (3) dla uczestników projektu „Od szkolenia do zatrudnienia - EFS” w województwie śląskim
12. Ogłoszenie o zamówieniu - Organizacja i przeprowadzenie zajęć z kreowania wizerunku i przeprowadzenie metamorfozy dla uczestników projektu „Od szkolenia do zatrudnienia - EFS” w województwie śląskim
13. Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne - Organizacja i przeprowadzenie kursu prawa jazdy (4) dla uczestników projektu „Od szkolenia do zatrudnienia - EFS” w województwie śląskim
14. Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne - Organizacja i przeprowadzenie kursów zawodowych w województwie śląskim w ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”
15. Ogłoszenie o zamówieniu - Dostawa materiałów biurowych i eksploatacyjnych do urządzeń drukujących do obsługi projektu „Od szkolenia do zatrudnienia - EFS” w województwie śląskim
16. Ogłoszenie o zamówieniu - Dostawa wyposażenia do obsługi projektu „Od szkolenia do zatrudnienia - EFS” w województwie śląskim
17. Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących do obsługi projektu „Od szkolenia do zatrudnienia - EFS” w województwie śląskim
18. Organizacja i przeprowadzenie kursów zawodowych (2) w województwie śląskim w ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”
19. Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne - Organizacja i przeprowadzenie kursów komputerowych dla uczestników projektu „Od szkolenia do zatrudnienia-EFS""
20. Plan zamówień publicznych 2018r.
21. Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne - Organizacja i przeprowadzenie zajęć psychologicznych oraz zajęć z zakresu zapobiegania depresji wśród młodzieży
dla uczestników projektu „Stawiam na przyszłość” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego
22. Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne - Organizacja i przeprowadzenie kursu: o standardzie ECDL lub równoważnym
dla uczestników projektu „Stawiam na przyszłość” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego
23. Ogłoszenie o zamówieniu - Organizacja i przeprowadzenie zajęć psychologicznych oraz zajęć z zakresu zapobiegania depresji wśród młodzieży dla uczestników projektu „Stawiam na przyszłość” (2)
24. Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne Organizacja i przeprowadzenie kursów zawodowych (3) w województwie śląskim w ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku prac
25. Organizacja i przeprowadzenie zajęć psychologicznych oraz zajęć z zakresu zapobiegania depresji wśród młodzieży dla uczestników projektu „Stawiam na przyszłość”
26. Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne -Organizacja i przeprowadzenie warsztatów wyrównawczych z przedmiotów szkolnych dla uczestników projektu „Stawiam na przyszłość”
27. Organizacja i przeprowadzenie kursu zawodowego (4) w województwie śląskim w ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy"
28. Plan zamówień publicznych Śląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP 2019r.2019
29. Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne - Organizacja i przeprowadzenie kursów zawodowych w województwie śląskim w ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy
30. Ogłoszenie o zamówieniu - Organizowanie i przeprowadzenie zajęć z kreowania wizerunku i przeprowadzenia metamorfozy dla uczestników projektu „Od szkolenia do zatrudnienia II- EFS”
31. Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne -Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczestników projektu „Od szkolenia do zatrudnienia II- EFS”
32. Zapytanie ofertowe- Roboty Budowlane
33. Zapytanie ofertowe - zmywarka kapturowa oraz piec konwekcyjno-parowy
34. Zamówienie na usługi społeczne - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów w ramach modułu ogólnorozwojowego dla uczestników projektu „Od szkolenia do zatrudnienia II- EFS”
35. Zapytanie ofertowe - Dokumentacja Projektowa
36. Ogłoszenie o zamówieniu -Dostawa materiałów biurowych oraz eksploatacyjnych do urządzeń drukujących dla potrzeb projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – II EFS” w województwie śląskim
37. Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne - Organizacja i przeprowadzenie kursów zawodowych (2) w województwie śląskim w ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy
38. Zamówienie na usługi społeczne - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów prawa jazdy w ramach modułu ogólnorozwojowego dla uczestników projektu „Od szkolenia do zatrudnienia II- EFS”
39. Zamówienie na usługi społeczne - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów prawa jazdy(2) w ramach modułu ogólnorozwojowego dla uczestników projektu „Od szkolenia do zatrudnienia II- EFS”
40. Zamówienie na usługi społeczne - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów prawa jazdy (3) w ramach modułu ogólnorozwojowego dla uczestników projektu „Od szkolenia do zatrudnienia II- EFS”
41. Ogłoszenie o zamówieniu - Grupowe Ubezpieczenie na życie pracowników Śląskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach oraz członków ich rodzin.
42. Ogłoszenie o zamówieniu - Zakup energii elektrycznej dla jednostek organizacyjnych Śląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP.

Ilość odwiedzin: 2091

Wersja do wydruku...

Rejestr zmian...

corner   corner